Atypické palety

Výroba atypických palet

Ne každé firmě vyhovují standardizované rozměry a nosnosti palet. Proto v naší zavedené firmě DŘEVONA PUČERY vyrábíme a prodáváme i atypické palety, které vychází z individuálních požadavků zákazníka.  Vyrobíme palety dle vašich specifikací, aby vyhovovaly rozměrům Vašich výrobků. Jednorázové palety využijete i pokud obchodujete se zeměmi, které mají jiné než evropské standardy nebo standardy vlastní.

Atypické palety se používají zejména v případě, když vámi dodávané zboží je těžší nebo lehčí než jsou povolené nosnosti a rozměry pro EURopalety. Zakládáme si na příjemném a rychlém kontaktu se zákazníkem, jemuž se snažíme vždy vyjít vstříc. Proto rádi Vám navrhneme atypické palety dle Vašeho přání, zároveň Vám sdělíme i jejich cenovou kalkulaci.

Všechny atypické palety vyrábíme ručně. Ruční výroba však neubírá na kvalitě vyrobených jednorázových palet, kterou standardně dodržujeme u všech námi vyráběných výrobků.

Ze speciálních typů palet vyrábíme CP palety pro chemický průmysl a palety prosté vratné.

Palety dle požadavku zákazníka rádi vysušíme na požadovanou vlhkost, nebo tepelně ošetříme podle mezinárodního standardu a označíme znakem IPPC pro vývoz mimo EU.

Atypické palety (jednorázové)

CP palety pro chemický průmysl

 

Kontakty

Telefon: +420 321 790 348
E-mail: drevona.pucery@volny.cz

O firmě

DŘEVONA Pučery, s.r.o.
Pučery 14
281 44 p. Zásmuky
: 47536594
DIČ: CZ47536594

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u krajského obchodního soudu v Praze, oddíl C, vložka 17 063