ATYPICKÉ PALETY

Výroba atypických palet

Ne každé firmě vyhovují standardizované rozměry a nosnosti palet. Proto v naší zavedené firmě DŘEVONA PUČERY vyrábíme a prodáváme i atypické palety, které vychází z individuálních požadavků zákazníka.  Vyrobíme palety dle vašich specifikací, aby vyhovovaly rozměrům Vašich výrobků. Jednorázové palety využijete i pokud obchodujete se zeměmi, které mají jiné než evropské standardy nebo standardy vlastní.

Atypické palety se používají zejména v případě, když vámi dodávané zboží je těžší nebo lehčí než jsou povolené nosnosti a rozměry pro EURopalety. Zakládáme si na příjemném a rychlém kontaktu se zákazníkem, jemuž se snažíme vždy vyjít vstříc. Proto rádi Vám navrhneme atypické palety dle Vašeho přání, zároveň Vám sdělíme i jejich cenovou kalkulaci.

Všechny atypické palety vyrábíme ručně. Ruční výroba však neubírá na kvalitě vyrobených jednorázových palet, kterou standardně dodržujeme u všech námi vyráběných výrobků.

Palety dle požadavku zákazníka rádi vysušíme na požadovanou vlhkost, nebo tepelně ošetříme podle mezinárodního standardu a označíme znakem IPPC pro vývoz mimo EU.

Atypické palety (jednorázové)

Pracoviště výroby atypických palet

Kontaktní formulář

* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, dle platné legislativy. Více info ZDE:

MAPA